PL EN

Tytuł


Sylwester w Teatrze

Sylwester w Teatrze

Pierwszy sylwester w historii Miniatury! Dorosłych zapraszamy na spektakl „Café Panika” na podstawie opowiadań Rolanda Topora i artystyczną imprezę sylwestrową.

Zapraszamy na pierwszego sylwestra w historii Teatru Miniatura! O 19.00 zobaczycie przedstawienie „Café Panika” na podstawie opowiadań Rolanda Topora, francuskiego pisarza i grafika, znanego z surrealistycznego klimatu swoich dzieł. Później odbędzie się teatralna impreza sylwestrowa w klimacie prosto z twórczości Topora, którą zakończymy o 0.30 kieliszkiem szampana i złożeniem sobie życzeń.

Do zabawy zagra nam Banda Topora, muzycy znani m.in. ze współpracy z Tymonem Tymańskim i Marcinem Świetlickim: Przemysław Bartoś, Zofia Bartoś, Tomasz Koper, Weronika Kulpa, Marcin Gałązka. Usłyszycie aranżacje utworów The Police, The Cardigans, The Cure, New Order, The Rolling Stones, Maanam, Republika i innych oraz bogatą składankę DJ-a Rolanda w klimatach pop-rock, post-disco, r&b, new wave, rock’n’roll. 

Cena 150 zł od osoby, w tym spektakl, poczęstunek w formie szwedzkiego stołu, wino, kieliszek szampana, oprawa muzyczna: zespół i sety djskie. Czas trwania: 19.00–0.30

Bilety do nabycia do 15 grudnia w kasie Teatru Miniatura (rezerwacja: 601 628 377, bilety@teatrminiatura.pl) lub na interticket.pl.